Program szkolenia:

“Pomiary certyfikacyjne okablowania strukturalnego”

Celem szkolenia jest omówienie zagadnienia pomiarów certyfikacyjnych systemu okablowania strukturalnego, w świetle obowiązujących norm. W trakcie Webinarium zostaną omówione najważniejsze odwołania, typowe błędy instalacyjne, tryby pomiarowe, parametry dynamiczne oraz możliwości współpracy z Emiter, w odniesieniu do omówionej tematyki.

Webinarium przeznaczone jest przede wszystkim dla instalatorów okablowania strukturalnego oraz systemów, głównie opartych o protokół IP (CCTV, SSWiN, KS, itd.), ale też projektantów i wszystkich osób zainteresowanych tym zakresem, chcących poszerzyć swoją wiedzę w tematyce szeroko pojętych niskich napięć.

Prowadzący webinarium: Krzysztof Skarbecki

Opis szkolenia:

Szkolenie przeprowadzane jest w trybie on-line. Czas trwania szkolenia uzależniony jest od ilości zadawanych pytań przez uczestników i wynosi około 20 minut. Do prawidłowego uczestnictwa w szkoleniu uczestnik potrzebuje komputera z dostępem do internetu oraz głośnikami. Podczas szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań w formie czatu.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat elektroniczny, potwierdzający udział w webinarium (wymagane podanie imienia i nazwiska przy rejestracji).

Zarejestruj się na szkolenie: Pomiary certyfikacyjne okablowania strukturalnego