Program szkolenia:

“Okablowanie strukturalne – kategoria 8”

Celem szkolenia jest przybliżenie zagadnień związanych z najnowszą specyfikacją sieci w okablowaniu strukturalnym – kategorią 8. Zostaną przypomniane uwarunkowania sieci kat. 6A, 7, 7A i 8: zasięgi, prędkości, interfejsy, kompatybilność wsteczna itp., także zastosowanie i rozwiązanie alternatywne.

Webinarium przeznaczone jest dla instalatorów i projektantów, administratorów sieci oraz wszystkich osób zainteresowanych tymi zagadnieniami, np. inżynierów sprzedaży oferujących komponenty okablowania strukturalnego.

Prowadzący webinarium: Krzysztof Strzoda

Opis szkolenia:

Szkolenie przeprowadzane jest w trybie on-line. Czas trwania szkolenia uzależniony jest od ilości zadawanych pytań przez uczestników i wynosi około 30 minut. Do prawidłowego uczestnictwa w szkoleniu uczestnik potrzebuje komputera z dostępem do internetu oraz głośnikami. Podczas szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań w formie czatu.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat elektroniczny, potwierdzający udział w webinarium (wymagane podanie imienia i nazwiska przy rejestracji).

Zarejestruj się na szkolenie: Okablowanie strukturalne – kategoria 8