Program szkolenia:

“Przegląd działu okablowania i nowości w EmiterNet oraz konkurs!”

Webinarium ma na celu ogólne omówienie działu okablowania. Dokonany będzie przegląd poszczególnych grup produktowych, przedstawione zostaną nowości oraz plany na przyszłość oraz zakres usług, w ramach których możemy nawiązać długofalową współpracę. Udział w Webinarium jest bezpłatny.

W trakcie szkolenia będzie też omówiona baza wiedzy i dział do pobrania, w trakcie tej części przedstawione będą przydatne narzędzia do wykorzystania przez instalatorów/projektantów.

Na samym końcu będzie przygotowany rozbudowany blok pytań i odpowiedzi, wraz z blokiem konkursowym, w trakcie którego wygrać będzie można atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz rabaty na kolejne zamówienie!

Zapraszamy do uczestnictwa!

Prowadzący szkolenie: Krzysztof Skarbecki i Maciej Gołdyn

Opis szkolenia:

Szkolenie przeprowadzane jest w trybie on-line. Czas trwania szkolenia uzależniony jest od ilości zadawanych pytań przez uczestników i wynosi około 60-90 minut. Do prawidłowego uczestnictwa w szkoleniu uczestnik potrzebuje komputera z dostępem do internetu oraz głośnikami. Podczas szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań w formie czatu.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat elektroniczny, potwierdzający udział w webinarium (wymagane podanie imienia i nazwiska przy rejestracji).

Zarejestruj się na szkolenie: Okablowanie Strukturalne EmiterNet – przegląd produktów i nowości oraz konkurs