Program szkolenia:

“Jak przyspieszyć transmisję w sieciach kat. 5e i 6”

Celem szkolenia jest przybliżenie zagadnień związanych z wprowadzaniem nowych protokołów 2.5GBase-T oraz 5GBase-T. Zostanie poruszone zagadnienie, czy w sieciach kat. 5e i 6 można wykorzystać szybsze protokoły, niż ten, do którego te sieci zaprojektowano, czyli 1000Base-T (1Gbit/s). A jeśli tak, to co wpływa na prawidłową pracę, a co zakłóca działanie, jakie warunki powinny być spełnione, aby inwestycja w nowe urządzenia aktywne przyniosła spodziewane rezultaty.

Webinarium przeznaczone jest dla instalatorów i projektantów, administratorów sieci oraz wszystkich osób zainteresowanych tymi zagadnieniami, np. inżynierów sprzedaży oferujących komponenty okablowania strukturalnego.

Prowadzący webinarium: Krzysztof Strzoda

Opis szkolenia:

Szkolenie przeprowadzane jest w trybie on-line. Czas trwania szkolenia uzależniony jest od ilości zadawanych pytań przez uczestników i wynosi około 30 minut. Do prawidłowego uczestnictwa w szkoleniu uczestnik potrzebuje komputera z dostępem do internetu oraz głośnikami. Podczas szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań w formie czatu.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat elektroniczny, potwierdzający udział w webinarium (wymagane podanie imienia i nazwiska przy rejestracji).

Zarejestruj się na szkolenie: Jak przyspieszyć transmisję w sieciach kat. 5e i 6