Program szkolenia:

“Dyrektywa CPR – klasy reakcji na ogień”

Celem szkolenia jest przybliżenie zagadnień związanych z wprowadzaniem wyrobów budowlanych, w szczególności kabli i przewodów ze względu na bezpieczeństwo pożarowe obiektów budowlanych, które obowiązują w związku wprowadzeniem Dyrektywy CPR (Construction Product Regulation). Poruszone zostaną zagadnienia klas odporności na ogień wg normy PN-EN 50575, deklaracji użytkowych, oznaczania wyrobów. Ponadto poruszone zostaną zagadnienia aktualnych norm do stosowania w zakresie Dyrektywy CPR, jak również propozycje SEP i ITB dotyczące zastosowania kabli elektrycznych i teleinformatycznych w budynkach ze względu na reakcję na ogień.

Webinarium przeznaczone jest dla instalatorów i projektantów oraz wszystkich osób zainteresowanych tymi zagadnieniami, np. inżynierów sprzedaży oferujących komponenty okablowania strukturalnego.

Prowadzący webinarium: Krzysztof Strzoda

Opis szkolenia:

Szkolenie przeprowadzane jest w trybie on-line. Czas trwania szkolenia uzależniony jest od ilości zadawanych pytań przez uczestników i wynosi około 30 minut. Do prawidłowego uczestnictwa w szkoleniu uczestnik potrzebuje komputera z dostępem do internetu oraz głośnikami. Podczas szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań w formie czatu.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat elektroniczny, potwierdzający udział w webinarium (wymagane podanie imienia i nazwiska przy rejestracji).

Zarejestruj się na szkolenie: Dyrektywa CPR – klasy reakcji na ogień