Najczęściej zadawane pytania

Ciekawi Cię jakieś inne zagadnienie? Napisz do nas!

Jak zapisać się na szkolenie?

Zapoznaj się dokładnie z opisem szkolenia. Osoby zamieszczające szkolenie zawarły w treści informację o sposobie zapisania się na szkolenie. Zapisy mogą być realizowane: telefonicznie, mailowo, lub może być zamieszczony link do zewnętrznej strony na której dokonasz rejestracji na szkolenie.

Ile jest wolnych miejsc na szkoleniu?

W opisie szkolenia zamieszczona jest informacja na temat wielkości grupy. Informacje na temat ilości wolnych miejsc uzyskasz kontaktując się bezpośrednio z organizatorem szkolenia do którego kontakt powinien znajdować się w opisie szkolenia.

Czy szkolenie jest płatne?

Szkolenie może być darmowe, lub płatne. Informacje na ten temat znajduje się w opisie szkolenia.

Jak uzyskać fakturę za płatne szkolenie?

Opłatę za szkolenie dokonujesz bezpośrednio u organizatora szkolenia. Od niego również dostaniesz dokument sprzedaży szkolenia.

Jak uzyskać dodatkowe informacje o szkoleniu?

Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania dotyczące interesującego Cię szkolenia udzieli organizator, do którego kontakt powinien znajdować się w opisie szkolenia.

Jak często pojawiają się nowe szkolenia?

Ne ma reguły. Szkolenia najczęściej zamieszczają producenci. Chcąc być na bieżąco zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony

Jak mogę zgłosić zapotrzebowanie na szkolenie?

Jeśli szukasz szkolenia, a nie znajdujesz go w naszej ofercie, napisz nam o tym na adres: szkolenia.techniczne@tim.pl

Jak mogę dodać szkolenie?

Jeśli organizujesz ciekawe szkolenie i chcesz je zamieścić na naszej platformie zapraszamy do kontaktu: szkolenia.techniczne@tim.pl