Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

SZKOLENIA

Techniki sprzedaży systemów inteligentnego budynku DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

Techniki sprzedaży systemów inteligentnego budynku DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW
Dla kogo Tylko dla zorganizowanych grup UCZNIÓW I STUDENTÓW
Prowadzący Piotr Bibik
Rozpoczęcie 9:00
Czas trwania ok. 6 godzin
Grupa do uzgodnienia

Szkolenie (wyłącznie dla zorganizowanych grup UCZNIÓW I STUDENTÓW) rozpoczyna się od uświadomienia uczestnikom różnic pomiędzy tradycyjną instalacją elektryczną, a instalacją inteligentną. Podczas szkolenia omawiane są różne funkcjonalności instalacji inteligentnej od strony oczekiwań inwestora oraz przez pryzmat zjawisk zachodzących podczas pracy urządzenia i wpływających na wymagania, jakie musi taka instalacja spełniać.

Zagadnienie omawiane jest z punktu widzenia elektroinstalatora, który prowadzi rozmowy z inwestorem, a następnie wykonuje instalację elektryczną i przechodzi w tryb serwisowania. Prowadzący analizuje zarówno wykonanie, jak i wyceny inteligentnych systemów oraz ich późniejszy serwis.

Celem szkolenia jest maksymalne zabezpieczenie elektroinstalatora od strony odpowiedzialności prawnej oraz roszczeń inwestora. Omawiane są także różne systemy spotykane na rynku, a w szczególności ich słabe strony, które mogą podczas pracy instalacji stać się zmorą elektryka.

  1. Wprowadzenie do systemu
  2. Biurokracja - jaka i czy potrzebna?
  3. Porównanie systemów
  4. Korzyści z posiadania systemu inteligentnego budynku
  5. Jak przekonać klienta
  6. Co należy wiedzieć o inwestycji i kiedy możemy zaproponować system 
  7. Zagadnienia uzupełniające (zabezpieczenia, uziemienia i inne)
Piotr Bibik

Piotr Bibik

Menadżer ds. szkoleń technicznych w TIM SA. Teoretyk i praktyk montażu systemów inteligentnych budynków, autoryzowany elektroinstalator systemów F&Home, xComfort, Devi (instalacje przeciwoblodzeniowe).

e-mail: szkolenia.techniczne@tim.pl
tel. 697 400 551
(pn-pt, 8.00 - 16.00) 

Dostępne terminy

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.