Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

SZKOLENIA

Oświetlenie w praktyce - co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem?

Oświetlenie w praktyce - co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem?
Dla kogo Osoby zainteresowane tematem oświetlenia
Prowadzący Ekspert z firmy Philips
Rozpoczęcie 9:00
Czas trwania ok. 7 godzin
Grupa ok. 20 osób

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie, które odbędzie się w Centrum Zastosowań Światła firmy Philips w Pile, podczas którego zostaną omówione technika świetlna, rozwój, parametry i zastosowanie źródła światła oraz fakty i mity dotyczące technologii LED-owej. Prowadzący zaprezentuje również nowoczesną technologię OLED-ową. W planie szkolenia są także zwiedzanie Centrum Zastosowań Światła oraz prezentacja różnych technologii świetlnych.  

W trakcie szkolenia planowane są przerwy kawowe i lunch.

Ponieważ Centrum Zastosowań Światła w Pile to jedyne miejsce w Polsce i jednocześnie największe tego typu centrum Philips Lighting w Europie Centralnej i Wschodniej, gdzie można poznać możliwości zastosowań światła w różnych obszarach użytkowych.
 
 1. Technika świetlna
  • podstawowe parametry
  • jak rozumieć i patrzeć na światło
  • światło i oświetlenie
 2. Źródła światła (ich rozwój, parametry, zastosowanie)
  • świetlówki
  • źródła metalohalogenkowe
  • LED-y
  • OLED-y
 3. Fakty i mity o technologii LED
  • właściwości i parametry źródeł oraz opraw LED
  • normy i dyrektywy
  • co każdy o LED-ach wiedzieć powinienen?
 4. Prezentacja różnych technologii w laboratorium
 5. Technologia OLED-owa
 6. Zwiedzanie Centrum Zastosowań Światła
 7. Podsumowanie 

Technologia OLED (Organic Light-Emitting Diode) bazuje na organicznych diodach, które możliwość emitowania widzialnego światła uzyskują dzięki przepływowi prądu przez organiczne polimery. Jest to niewątpliwie technologia przyszłości, dająca ogromne możliwości.

 

Paweł Morawski

Paweł Morawski

Dr Paweł Morawski, z wykształcenia fizyk, od ponad 12 lat związany z firmą Philips Lighting Poland, gdzie pracował zarówno w działach rozwoju, marketingu i sprzedaży. Doświadczenie zdobył, zajmując się  rozwijaniem sprzedaży źródeł światła, opraw i osprzętu elektronicznego w krajach C&EE. Obecnie zajmuje się programem Partnerskim dedykowanym dla kluczowych klientów w segmencie oświetlenia zewnętrznego. Pełni także funkcję trenera z ramienia Philips Lighting University, promując najnowsze osiągnięcia technologiczne, stosowane w oświetleniu, takie jak LED i OLED.

Rejestrując się minimum 3 tygodnie przed planowaną datą szkolenia/warsztatów, otrzymasz rabat 50% od ceny podstawowej.

Jeśli jesteś klientem TIM SA i dokonujesz regularnych zakupów w naszych oddziałach, zgodnie z regulaminem przysługuje Ci dodatkowy rabat 15%, który zostanie naliczony automatycznie po zalogowaniu się do Twojego konta użytkownika.

Cena obejmuje:

 • udział w zajęciach,
 • indywidualne konsultacje z ekspertami podczas szkolenia,
 • Konsultacje z naszym ekspertem dot. tematyki szkolenia przez 30 dni od daty szkolenia,
 • certyfikat,
 • przerwy kawowe, lunch.

Wszystkie informacje niezbędne do dokonania opłaty zostaną zawarte w wiadomości e-mail, którą otrzymasz po zarejestrowaniu się na szkolenie/warsztaty.

Regulamin szkoleń >>

Jeżeli tematyka szkoleń pracowników związana jest z prowadzoną przez Państwa działalnością gospodarczą, to wydatki na te szkolenia w zasadzie mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. W tych sprawach wypowiadały się pozytywnie Izby Skarbowe (np. interpretacja Izby Skarbowej z Bydgoszczy nr ITPB3/423-229/10/PSTz dnia 9.08.2010 r.).

W kwestiach szczegółowych należy temat uzgodnić z osobą odpowiedzialną w Państwa firmie za prowadzenie ksiąg i obliczanie zobowiązań podatkowych.

Dostępne terminy

Brak dostępnych terminów.

Zapisz się na nasz Informator Szkoleniowy, a poinformujemy Cię o nowych terminach, jak tylko się pojawią.
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.