Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

SZKOLENIA

Oświetlenie w praktyce - co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem - DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

 • dodano 2013-08-30
Oświetlenie w praktyce - co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem - DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW
Dla kogo Tylko dla zorganizowanych grup UCZNIÓW I STUDENTÓW
Prowadzący     Ekspert z firmy Philips
Rozpoczęcie 9:00
Czas trwania ok. 7 godzin
Grupa ok. 20 osób

Zapraszamy zorganizowane grupy UCZNIÓW I STUDENTÓW na wyjątkowe szkolenie, które odbędzie się w Centrum Zastosowań Światła firmy Philips w Pile, podczas którego zostaną omówione technika świetlna, rozwój, parametry i zastosowanie źródła światła oraz fakty i mity dotyczące technologii LED-owej. Prowadzący zaprezentuje również nowoczesną technologię OLED-ową. W planie szkolenia są także zwiedzanie Centrum Zastosowań Światła oraz prezentacja różnych technologii świetlnych.  

Ponieważ Centrum Zastosowań Światła w Pile to jedyne miejsce w Polsce i jednocześnie największe tego typu centrum Philips Lighting w Europie Centralnej i Wschodniej, gdzie można poznać możliwości zastosowań światła w różnych obszarach użytkowych.
 
 1. Technika świetlna
  • podstawowe parametry
  • jak rozumieć i patrzeć na światło
  • światło i oświetlenie
 2. Źródła światła (ich rozwój, parametry, zastosowanie)
  • świetlówki
  • źródła metalohalogenkowe
  • LED-y
  • OLED-y
 3. Fakty i mity o technologii LED
  • właściwości i parametry źródeł oraz opraw LED
  • normy i dyrektywy
  • co każdy o LED-ach wiedzieć powinienen?
 4. Prezentacja różnych technologii w laboratorium
 5. Technologia OLED-owa
 6. Zwiedzanie Centrum Zastosowań Światła
 7. Podsumowanie 

Technologia OLED (Organic Light-Emitting Diode) bazuje na organicznych diodach, które możliwość emitowania widzialnego światła uzyskują dzięki przepływowi prądu przez organiczne polimery. Jest to niewątpliwie technologia przyszłości, dająca ogromne możliwości.

Paweł Morawski

Paweł Morawski

Dr Paweł Morawski, z wykształcenia fizyk, od ponad 12 lat związany z firmą Philips Lighting Poland, gdzie pracował zarówno w działach rozwoju, marketingu i sprzedaży. Doświadczenie zdobył, zajmując się  rozwijaniem sprzedaży źródeł światła, opraw i osprzętu elektronicznego w krajach C&EE. Obecnie zajmuje się programem Partnerskim dedykowanym dla kluczowych klientów w segmencie oświetlenia zewnętrznego. Pełni także funkcję trenera z ramienia Philips Lighting University, promując najnowsze osiągnięcia technologiczne, stosowane w oświetleniu, takie jak LED i OLED.

Dostępne terminy

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.