Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Zakończone szkolenie „Systemy przeciwoblodzeniowe oraz ogrzewanie podłogowe „DEVI” – szkolenie certyfikujące”

  • dodano 2011-08-09
Zakończone szkolenie „Systemy przeciwoblodzeniowe oraz ogrzewanie podłogowe „DEVI” – szkolenie certyfikujące”

W czerwcu 2011r w Bydgoszczy oraz Ostrowie Wlkp. zakończyły się szkolenia zorganizowane przez firmę TIM SA oraz Danfoss (DEVI) "Systemy przeciwoblodzeniowe oraz ogrzewanie podłogowe".  Głównym celem szkolenia było przekazanie uczestnikom wiedzy pozwalającej firmie Danfoss na wydanie uczestnikom imiennej autoryzacji elektrinstalatora DEVI.

Szkolenia elektryczne z tego tematu będą organizowane cyklicznie, a terminy następnych edycji dostępne są w zakładce Lista szkoleń lub w kalendarzu szkoleń.

Uczestnicy w kameralnej grupie zdobyli wiedzę dotyczącą systemów ogrzewania podłogowego oraz systemów przeciwoblodzeniowych.  Dowiedzieli się w jaki sposób skutecznie rozwiązać problemy zalegania na dachach śniegu, sopli zwisających z rynien oraz oblodzeń ciągów komunikacyjnych.

Dzięki szkoleniu rynek elektroinstalatorów, wzbogacił się w fachowców z kompetencjami potwierdzonymi przez firmę Danfoss.

Certyfikat Devi

Lista autoryzowanych elektroinstalatorów jest dostępna w oddziałach TIM SA.

 

W przypadku grup zorganizowanych chcących wziąć udział w szkoleniu, organizatorzy – TIM SA i Danfoss – gotowi są przygotować takie szkolenie w miejscu i terminie dogodnym dla grupy. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Galeria

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.