Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Zakończone szkolenie „Dobór i programowanie przekaźników programowalnych Eaton”

  • dodano 2011-08-29
Zakończone szkolenie „Dobór i programowanie przekaźników programowalnych Eaton”

W sierpniu 2011r w Siechnicach oraz Łodzi zakończyły się szkolenia "Dobór i programowanie przekaźników programowalnych Eaton" zorganizowane wspólnie przez TIM SA oraz Eaton

Celem szkolenia było przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu doboru i programowania przekaźników Easy do potrzeb konkretnych aplikacji. Podczas warsztatów uczestnicy przekonali się, iż stosowanie sterowników programowalnych nie jest skomplikowane, nie wymaga wielodniowego szkolenia, daje ogromne możliwości, a w dłuższej perspektywie czasowej zapewnia spore oszczędności.

Szkolenie dotyczyło przekaźników z rodziny easy, z szczególnym uwzględnieniem najpopularniejszych modeli serii 500 i 700.

Programowanie tych urządzeń jest intuicyjne a dla uczestników warsztatów nie stanowi już najmniejszego problemu, całą logikę sterowania zapisuje się w pojedynczym, niewielkim urządzeniu. Przeprogramowanie urządzenia można wykonać w kilka minut.


Każdy uczestnik szkolenia otrzymał imienny certyfikat.

Certyfikat ukończenia szkolenia "Dobór i programowanie przekaźników programowalnych Easy"

 

W przypadku grup zorganizowanych chcących wziąć udział w szkoleniu, organizatorzy – TIM SA i F&F – gotowi są przygotować takie szkolenie w miejscu i terminie dogodnym dla grupy. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.