Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Zakończone szkolenie certyfikujące „Praktyczny montaż muf i głowic NN i SN – szkolenie certyfikujące”

  • dodano 2011-06-14
Zakończone szkolenie certyfikujące „Praktyczny montaż muf i głowic NN i SN – szkolenie certyfikujące”

6 czerwca 2011 r. w Siechnicach zakończyło się pierwsze z cyklu szkoleń certyfikujących z zakresu standardów Cellpack dotyczących łączenia kabli i przewodów NN i SN.

Każdy uczestnik otrzymał imienny certyfikat uprawniający go do instalacji osprzętu firmy Cellpack. Lista takich autoryzowanych instalatorów dostępna jest w oddziałach TIM w całej Polsce.

 

 

 

Szkolenia elektryczne z tego tematu będą organizowane cyklicznie, a terminy następnych edycji dostępne są w zakładce Lista szkoleń lub poniżej, w kalendarzu szkoleń.

Warsztaty w Siechnicach poprowadził Sławomir Kwaśnik – dyrektor techniczny firmy Cellpack.

 

 

 

Każdy uczestnik miał możliwość nie tylko zapoznać się ze standardami zakańczania oraz łączenia kabli NN i SN czy montażu muf i głowic, ale i zastosować je w praktyce.

Film ze szkolenia

Szkolenie skierowane jest do małych grup, liczących maksymalnie 10-12 osób. Dzięki temu każdy uczestnik może nie tylko nabyć umiejętności praktycznych, ale również ma szansę zadawać pytania czy wziąć udział w indywidualnych konsultacjach.

W przypadku grup zorganizowanych chcących wziąć udział w szkoleniu, organizatorzy – TIM SA i Cellpack – gotowi są przygotować warsztaty w miejscu i terminie dogodnym dla grupy. Zainteresowanych prosimy o kontakt. 

Galeria

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.