Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Wiedza spadła na nich jak grom z jasnego nieba! [FOTO]

  • dodano 2013-05-29
Wiedza spadła na nich jak grom z jasnego nieba! [FOTO]

Uczestnicy zorganizowanych przez TIM SA szkoleń elektrycznych dotyczących odgromówki już wiedzą, jak drastycznie na przestrzeni kilku ostatnich lat zmieniły się przepisy normalizujące projektowanie, montaż, modernizację oraz wszelkiego rodzaju modyfikacje instalacji odgromowych.

14 marca 2012 r. w Bydgoszczy, 24 sierpnia 2012 r. w Pruszczu Gdańskim, 4 października 2012 r. w Warszawie i 15 listopada 2012 r. w Poznaniu solidnie zagrzmiało od ogromu wiedzy na temat m.in. zasad działania ochronników przepięć, źródeł przepięć w instalacjach elektrycznych, koordynacji ograniczników przepięć z pozostałymi zabezpieczeniami i nowoczesnych elektronarzędzi wspomagających pracę.

Uczestnicy zapoznali się również z treścią nowej normy PN-EN 62305 i przekonali się o korzyściach płynących z prostowania drutu odgromowego za pomocą prościarki elektrycznej.

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.