Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

W silnikach siła! [FOTO, WIDEO]

  • dodano 2013-07-04
W silnikach siła! [FOTO, WIDEO]

W dobie niepohamowanego rozwoju technologicznego wzrastają wymogi dotyczące nowoczesnego sterowania silnikami. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, że koszty zakupu i montażu falownika są bardzo małe w stosunku do kosztów eksploatacji silnika. Oszczędności uzyskane dzięki sterowaniu za pomocą falownika w ciągu ok. 2 lat pokrywają koszty jego zakupu i instalacji. Po tym okresie można odnotowywać już tylko same oszczędności.

O tych i wielu innych kwestiach dowiedzieli się uczestnicy zorganizowanych przez TIM SA warsztatów „Układy sterowania i zabezpieczania silników (rozruszniki silnikowe, urządzenia łagodnego rozruchu i zatrzymania – softstarty, przemienniki częstotliwości – falowniki)”Zobacz film i mnóstwo zdjęć!

Dzięki zastosowaniu falownika wzrasta także bezpieczeństwo i zwiększają się możliwości sterowania procesami, w których bierze udział silnik.

Zajęcia odbyły się 16 października 2012 r. w Poznaniu, 13 listopada 2012 r. w Pruszczu Gdańskim, 11 grudnia 2012 r. w Katowicach, 12 lutego 2013 r. w Siechnicach k. Wrocławia oraz 21 maja 2013 r. w Święcicach k. Warszawy. Kolejne już 9 września 2013 r. w Poznaniu – zarejestruj się z wyprzedzeniem i skorzystaj z 50% rabatu!

Film ze szkolenia

Galeria

Zobacz również
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.