Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Uczniowie w fabryce Philipsa, czyli zwiedzanie i szkolenie

  • dodano 2015-06-18
Uczniowie w fabryce Philipsa, czyli zwiedzanie i szkolenie

Trzydziestoosobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Garwolinie została zaproszona przez TIM SA i firmę Philips do Piły na szkolenie "Oświetlenie w praktyce - co ma znaczenie, a co jest wyłącznie marketingiem?".

 


Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania zakładów produkcyjnych i Centrum Zastosowań Światła, w którego pomieszczeniach, stworzonych na wzór różnych obszarów użytkowych, zostały uczniom zaprezentowane liczne możliwości zastosowań światła.  

Następnie rozpoczęło się szkolenie, w takcie którego uczestnicy m.in. zapoznali się z podstawowymi parametrami techniki świetlnej, rozwojem, parametrami i zastosowaniem świetlówek, źródeł metahalogenkowych, LED-ów i OLED-ów. 

Prowadzący przedstawił również fakty i mity o technologii LED-owej, właściwości i parametry źródeł światła oraz opraw LED-owych, a także normy i dyrektywy.

Uczniowie poznali również nowoczesną technologię OLED-ową. 

Obejrzyj fotorelację!

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.