Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Temat ochrony odgromowej wciąż aktualny [FOTO]

  • dodano 2014-02-13
Temat ochrony odgromowej wciąż aktualny [FOTO]

Nie słabnie zainteresowanie szkoleniami z tematu ochrony odgromowej. Druga połowa 2013 roku zaowocowała kolejnymi trzema spotkaniami w Siechnicach k. Wrocławia, Katowicach i Święcicach k. Warszawy.

Uczestnicy skonfrontowali swoje dotychczasowe doświadczenie praktyczne z aktualnie obowiązującymi przepisami na temat ochrony odgromowej, sprawdzili się podczas rozwiązywania zadań, które następnie zostały omówione przez prowadzącego.

Tak jak na wcześniejszych spotkaniach – uczestników przez temat ochrony odgromowej przeprowadził niezależny ekspert, który chętnie dzielił się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem - stanowiły one najlepsze rozstrzygnięcie toczących się dyskusji.

Kolejne, zaplanowane na 2014 rok terminy tego szkolenia odbędą się w Katowicach w maju, w Siechnicach k. Wrocławia we wrześniu i w Święcicach k. Warszawy w listopadzie. 

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.