Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Tak steruje się silnikami w Pruszczu Gdańskim!

  • dodano 2014-06-06
Tak steruje się silnikami w Pruszczu Gdańskim!

Kierownik Instytutu Szkoleniowego Schneider Electric, profesjonalne makiety do ćwiczenia nastaw falowników, grupa osób zainteresowanych tematem oraz ciekawie ułożony program warsztatów - to po prostu musiało się udać!

I udało się 6.05.2014 r. w Pruszczu Gdańskim, gdzie TIM SA zorganizował warsztaty "Układy sterowania i zabezpieczania silników".

A czego dowiedzieli się uczestnicy? Zgłębili tajniki asynchronicznego silnika klatkowego, sterowania silnikami, poznali funkcje układów zasilania silników elektrycznych i zapoznali się z tematem koordynacji aparatów zabezpieczających i sterujących. Przemienniki częstotliwości? Oswojone!

Jeśli i Ty chciałbyś wziąć udział w warsztatach, masz jeszcze szansę! Zarejestruj się na 7 października 2014 r. do Poznania albo na 2 grudnia 2014 r. do Katowic.

Zobacz również


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.