Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Szkolenie z instalacji elektrycznych w Pruszczu Gdańskim

  • dodano 2014-06-24
Szkolenie z instalacji elektrycznych w Pruszczu Gdańskim

Do Pruszcza Gdańskiego zjechały osoby zainteresowane ugruntowaniem swojej wiedzy na temat instalacji elektrycznych. Dwunastego czerwca 2014 r. zaktualizowały najważniejsze informacje, takie jak...

...rodzaje obecnie spotykanych instalacji elektrycznych TN-C, TN-C-S, TN-S, sposoby uziemienia, obecny stan prawny. Przeanalizowane zostały również kwestie problematyczne dotyczące np. użycia kostki śrubowej lub szybkozłączki w instalacji elektrycznej zrobionej na tzw. skręta oraz bardziej dyskusyjne zagadnienia, takie jak odpowiedzialność osoby wykonującej instalację elektryczną i jej pomiary.

Jeśli Ty również chciałbyś przedyskutować powyższe tematy oraz dowiedzieć się, co jeszcze jest omawiane na szkoleniu "Instalacje elektryczne w praktyce oraz w świetle aktualnie obowiązujących przepisów prawnych", weź udział w ostatnim zaplanowanym na rok 2014 spotkaniu, które odbędzie się 02.10.2014 r. w Święcicach k. Warszawy.

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.