Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Szkolenia z KNX już za nami. Szkolił Schneider Electric

  • dodano 2015-05-25
Szkolenia z KNX już za nami. Szkolił Schneider Electric

14 i 15 maja 2015 r. w Siechnicach k. Wrocławia odbyły się szkolenie i warsztaty z systemu inteligentnego budynku w standardzie KNX. Łącznie dwa dni, podczas których uczestnicy poznali zagadnienia teoretyczne i zgłębili tajniki montażu tego systemu.

 

 

Były to pierwsze szkolenia o tej tematyce zorganizowane przez TIM SA. Prowadzący, firma Schneider Electric, jako członek stowarzyszenia KNX Polska, posiada wszelkie uprawnienia do przedstawiania uczestnikom tego zagadnienia.

14.05.2015 r. zostały przekazane informacje na temat funkcjonalności systemu KNX oraz różnice pomiędzy inteligentną instalacją w standardzie KNX, a tradycyjną instalacją elektryczną. Zostały omówione również rodzaje urządzeń magistralnych i topologia systemu. Prowadzący omówił projekty instalacji w standardzie KNX, a kursanci poznali narzędzia wspomagające projektowanie.

15.05.2015 r. uczestnicy konfigurowali i uruchamiali system KNX w programiw ETS, samodzielnie oprzewodowali system na stanowiskach szkoleniowych i rozwiązywali ćwiczenia. Poznali również te najbardziej praktyczne funkcje, takie jak sterowanie obwodami załącz/wyłącz, oświetleniem ściemnianym oraz ogrzewaniem.

Obejrzyj zdjęcia z zajęć:

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.