Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Składanie korytek siatkowych na czas i nie tylko...

  • dodano 2011-09-28
Składanie korytek siatkowych na czas i nie tylko...

7 września 2011 r. w Bydgoszczy odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń "Najnowsze przepisy, normy, rozwiązania techniczne, dotyczące bezpiecznych instalacji elektrycznych w czasie pożaru". Jego uczestnicy poznali obowiązujące przepisy i normy, a także w praktyce przekonali się, jak zabezpieczyć dopływ energii elektrycznej do urządzeń i instalacji, których funkcjonowanie w czasie pożaru jest niezbędne (instalacje oddymiające, oświetlenie awaryjne itp.). Prezentujemy galerię zdjęć i film ze szkolenia.

Mogli także przekonać się… jak proste (lub skomplikowane) może być złożenie korytek siatkowych.

 

Film ze szkolenia

Szkolenie elektryczne zorganizowali wspólnie TIM SA, OBO Bettermann, Bitner i Awex. Każdy uczestnik otrzymałimienny certyfikat potwierdzający jego ukończenie

Informacja o kolejnych edycjach tych warsztatów dostępna na stronie z opisem szkolenia oraz w kalendarium szkoleń.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestrując się z wyprzedzeniem, mogą otrzymać Państwo rabat nawet w wysokości 50%!

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.