Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Rozwiązali palący problem zapewnienia bezpieczeństwa podczas pożaru

  • dodano 2013-03-15
Rozwiązali palący problem zapewnienia bezpieczeństwa podczas pożaru

Taką możliwość mieli uczestnicy szkolenia elektrycznego „Metalowe trasy kablowe o odporności ogniowej E30/60/90 (dobór, wytyczanie, montaż). Zmiany prawne dotyczące oświetlenia awaryjnego”, które odbyło się 17.01.2013 r. w Pruszczu Gdańskim. Trzech prowadzących z firm AwexOBO Bettermann i Bosch uzmysłowiło bowiem, jak wiele elementów składa się na możliwość sprawnej i skutecznej ewakuacji podczas pożaru.

Obecna na szkoleniu elektrycznym grupa zaznajomiła się z pojęciami i aktualnie obowiązującymi normami dotyczącymi oświetlenia awaryjnego oraz poznała innowacyjne, energooszczędne rozwiązania w tym zakresie. Przygotowanie tras kablowych, które zapewnią dopływ energii elektrycznej zasilającej oświetlenie awaryjne w trakcie pożaru, przestało być już tajemnicą.

Przyszli instalatorzy skorzystali także z doświadczenia firmy Bosch w zakresie nowoczesnych elektronarzędzi oraz przyrządów pomiarowych, które w znacznym stopniu przyspieszają pracę, ograniczając jednocześnie koszty. Bo przecież czas to pieniądz…

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.