Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Przeszkoleni na maksa. PLC MAX-a

  • dodano 2011-12-01
Przeszkoleni na maksa. PLC MAX-a

29 września i 27 października 2011 r. w Pabianicach odbyły się kolejne edycje szkolenia elektrycznego"Stosowanie, użytkowanie i programowanie sterowników PLC MAX", zorganizowanego przez TIM SA oraz F&F.

Uczestnicy w kameralnej grupie zdobyli praktyczną i teoretyczną wiedzę o możliwościach zastosowania oraz sposobie programowania sterowników PLC MAX polskiego producenta – firmy F&F. Nowe umiejętności uczestników producent potwierdził wydaniem imiennych certyfikatów.

Szkolenia elektryczne z tego tematu są organizowane cyklicznie, a terminy następnych edycji dostępne są w zakładce Lista szkoleń.

.

 

Filmy ze szkolenia

"> 

 


Szkolenie obejmowało zagadnienia z zakresu eksploatacji i programowania sterowników PLC MAX oraz programów pomocniczych.

Każdy z uczestników:

  • poznał najważniejszą zaletę układów opartych na sterownikach programowalnych która wiąże się z łatwiejszym i szybszym modyfikowaniem algorytmu sterowania,
  • miał zapewnioną indywidualną, bezpośrednią pracę ze sprzętem PLC MAX,
  • zapoznał się z działaniem sterowników i ich programowaniem na poziomie wystarczającym do rozwiązania większości problemów.

 

W przypadku grup zorganizowanych chcących wziąć udział w tym szkoleniu organizatorzy – TIM SA i F&F – gotowi są przygotować szkolenie w miejscu i terminie dogodnym dla grupy. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Galeria zdjęć:

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.