Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Przemieniła ich wiedza o przemiennikach

  • dodano 2012-02-21
Przemieniła ich wiedza o przemiennikach

Metody ustalania przyczyn awarii maszyn wyposażonych w przemiennikowe układy napędowe i sposoby ich usuwania opanowali uczestnicy trzydniowego szkolenia„Eksploatacja napędów przemiennikowych. Metody ustalania przyczyn awarii maszyn wyposażonych w przemiennikowe układy napędowe i sposoby ich usuwania (VMEX)”, zorganizowanego przez TIM SA i Instytut Szkoleniowy Schneider Electric.

Podczas szkolenia została także przekazana wiedza na temat właściwego doboru i ustawienia parametrów przemiennika, co może zaowocować zmniejszeniem rachunków za energię elektryczną nawet o 50%.Uczestnicy szkolenia dobierali i uruchamiali przemienniki częstotliwości oraz przeprowadzali próby pracy silnika pod obciążeniem wytwarzanym przez hamownicę. Mieli też do czynienia z prawdziwymi przypadkami, występującymi w rzeczywistości. Nauka odbywała się na specjalnych makietach, poprzez praktyczne programowanie falowników i softstartówZajęcia odbyły się w kameralnej, kilkuosobowej grupie, co pozwoliło na indywidualne konsultacje z prowadzącym.

Filmy ze szkolenia

 

Galeria

Zobacz również


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.