Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Prowadzący eksploatację to ważny ktoś! [FOTO, WIDEO]

  • dodano 2013-12-17
Prowadzący eksploatację to ważny ktoś! [FOTO, WIDEO]

To on bowiem od 24 października 2013 r. jest odpowiedzialny za zorganizowanie bezpiecznej pracy i przygotowanie instrukcji w oparciu o nowe, wprowadzające dużo zmian akty prawne. Właśnie tego dnia weszło w życie zupełnie nowe Rozporządzenie Ministra Gospodarki w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych.

Choć krótsze o połowę od dotychczas obowiązującego, normalizuje znacznie więcej zagadnień niż poprzednie. Przekonali się o tym uczestnicy szkoleń elektrycznych „Bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP) przy urządzeniach energetycznych„, które odbyły się 14.10.2013 r. w Pruszczu Gdańskim i 21.10.2013 r. w Siechnicach k. Wrocławia. Zobacz film i zdjęcia. Kolejne terminy przed nami!

Zajęcia prowadził niezależny ekspert – Stanisław Kowalski, który wskazywał i skrupulatnie omawiał różnice między nowym a dotychczas obowiązującym rozporządzeniem. Różnice te zdecydowanie nie należą do kosmetycznych, dlatego pytaniom od uczestników nie było końca…

 

Film

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.