Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Prosta droga od schematu do rozdzielni

  • dodano 2011-11-28
Prosta droga od schematu do rozdzielni

Zaprojektować i wykonać rozdzielnię elektryczną to dla wielu elektryków chleb powszedni. Dlaczego jednak nie ułatwić sobie pracy, oszczędzając czas i eliminując ryzyko popełnienia błędów? Wystarczy wykorzystać najnowsze technologie, projektując rozdzielnicę za pomocą specjalnego programu komputerowego. Przekonali się o tym uczestnicy szkolenia elektrycznego "Od schematu do rozdzielni. Wykorzystanie najnowszych technologii wspomagających projektowanie", zorganizowanego w Łodzi przez TIM SA oraz Eaton.

Zorganizowane 17 października 2011 r. szkolenie rozpoczęło się od omówienia przygotowanego wcześniej przez prowadzących schematu elektrycznego, na bazie którego każdy z uczestników projektował w programie komputerowym rozdzielnicę, wykonując jej wizualizację, dokonując kompletacji i wyceny, a także sporządzając listę niezbędnych materiałów. Następnie uczestnicy wspólnie z prowadzącym dokonali montażu rozdzielni wraz z elementami i okablowaniem.

Film ze szkolenia

 

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.