Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Poznali radiowy system zarządzania instalacjami

Poznali radiowy system zarządzania instalacjami

Posiadasz ogólną wiedzę elektryczną i potrafisz obsługiwać komputer? Interesują Cię nowinki ze świata inteligentnych instalacji elektrycznych? Zatem zapraszamy Cię do wzięcia udziału w warsztatach certyfikujących pierwszego stopnia „System F&Home RADIO”!

Szlaki zostały już przetarte przez grupę osób, która uczestniczyła w pierwszych tego typu warsztatach 25 marca 2014 r. w Siechnicach k. Wrocławia. Uczestnicy poznali bogate możliwości swobodnie programowalnego, radiowego systemu zarządzania instalacjami elektrycznymi.

Jeśli i Ty chcesz otrzymać certyfikat autoryzowanego instalatora systemu F&Home RADIO oraz imienną kartę instalatora, uprawniające do sprzedaży, instalowania i serwisowania Systemu F&Home RADIO, zarejestruj się na kolejny termin warsztatów. Odbędą się 23 października w Pabianicach.

Obejrzyj fotorelację z marcowych warsztatów.

Zobacz również


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.