Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Oni wiedzą, jak oszczędzać dzięki falownikom

Oni wiedzą, jak oszczędzać dzięki falownikom

Sterując silnikiem za pomocą przemiennika częstotliwości, można uzyskać oszczędności na poziomie nawet 30%. Jak tego dokonać? Wiedzą to już dwie kolejne grupy osób, które uczestniczyły w warsztatach „Układy sterowania i zabezpieczania silników” 28.01.2014 r. w Siechnicach k. Wrocławia oraz 04.03.2014 r. w Święcicach k. Warszawy.

 Ciebie też interesuje ten temat? W 2014 roku odbędą się jeszcze 3 spotkania:

6 maja w Pruszczu Gdańskim
7 października w Poznaniu
2 grudnia w Katowicach

Obejrzyj fotorelacje z Siechnic i Święcic.

Zobacz również
W silnikach siła! [FOTO, WIDEO]

W silnikach siła! [FOTO, WIDEO]

W dobie niepohamowanego rozwoju technologicznego wzrastają wymogi dotyczące nowoczesnego sterowania silnikami. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, że koszty zakupu i montażu falownika są bardzo małe w stosunku do kosztów eksploatacji silnika.


Silnik jaki jest, każdy widzi [FOTO]

Silnik jaki jest, każdy widzi [FOTO]

Ale nie każdy wie, jak uzyskać oszczędności do 30% na kosztach jego eksploatacji! Aby to osiągnąć, należy ustalić tryb pracy silnika, dobrać, zainstalować i odpowiednio użytkować falownik. Sterując pracą silnika, nie możemy zapomnieć o zabezpieczeniach termicznych, zwarciowych i przeciążeniowych.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.