Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Odwiedzili nas studenci z Politechniki Wrocławskiej. Dwa razy

  • dodano 2015-05-11
Odwiedzili nas studenci z Politechniki Wrocławskiej. Dwa razy

Dwa razy, czyli 9 i 16.03.2015 r. Przybyli, aby zdobyć wiedzę i umiejętności, a na ich potwierdzenie - autoryzację elektroinstalatora systemu inteligentnego bydynku F&Home.  

 

Pierwszego dnia uczestniczyli w szkoleniu "Techniki przedaży systemów inteligentnego budynku", które było nie tylko wprowadzeniem do tematu inteligentnych instalacji elektrycznych, ale ukazało temat z punktu widzenia inwestora, elektroinstalatora, inwestycji i pracy urządzeń.  

Drugi dzień upłynąć bardzo pracowicie w trakcie warsztatów "System inteligentnego budynku F&Home", podczas których studenci samodzielnie montowali system. 

A jakie korzyści przyniesie im autoryzacja? Uprawni do sprzedaży, instalowania i serwisowania systemu F&Home, otrzymania wsparcia technicznego, bezpłatnych aktualizacji oprogramowania F&Home oraz dwuletniej gwarancji na cały system.

.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.