Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Odbyły się już dwa szkolenia z pomiarów - obejrzyj zdjęcia!

  • dodano 2014-06-18
Odbyły się już dwa szkolenia z pomiarów - obejrzyj zdjęcia!

Wykonujesz pomiary instalacji elektrycznych? Jeśli tak, to czy znasz wszystkie funkcje miernika, którym się posługujesz? Czy jesteś pewien, że swoją pracę wykonujesz zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami? Nie? W takim razie zabrakło Cię na szkoleniu z pomiarów.

Szkolenia odbyły się 20 maja 2014 r. w Siechnicach k. Wrocławia oraz 6 czerwca 2014 r. w Kórniku k. Poznania. Uczestnicy przypomnieli sobie m.in. podstawy metrologii, a temat pomiarów został im przedstawiony przez pryzmat instalacji elektrycznych, instalacji odgromowej, zabezpieczeń w instalacjach oraz uziemień. Prowadzący przeanalizował proces tworzenia protokołu z pomiarów oraz omówił te funkcje miernika, które nie są na co dzień używane.

Parametr graniczny? Pewnie każdy pomiarowiec zna jego wartość i dba o to, by nie została zawyżona. Ale czym skutkuje przekroczenie parametru granicznego? Również i na to pytanie można było znaleźć odpowiedź na szkoleniach z pomiarów. 

Nie było Cię z nami? Zapraszamy 12.09.2014 r. do Pruszcza Gdańskiego, 30.10.2014 r. do Święcic k. Warszawy lub 27.11.2014 r. do Katowic.

FOTOGALERIA

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.