Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Mała grupa to wysoka jakość [WIDEO]

  • dodano 2013-03-15
Mała grupa to wysoka jakość [WIDEO]

Pełna wersja rozmowy z Piotrem Bibikiem – menedżerem ds. szkoleń technicznych w TIM SA, opublikowanej w skróconej formie w najnowszym numerze kwartalnika „Just In TIM!e”. Zobacz zapis wideo.

 

 

 

Jakie nowości zaplanował na 2013 rok zespół szkoleń elektrotechnicznych TIM SA?

Stowarzyszenie Elektryków Polskich udzieliło TIM SA swojej rekomendacji, głównie właśnie za sprawą działalności szkoleniowej. Jakie dokładnie były podstawy udzielenia tej rekomendacji?

W ofercie szkoleniowej pojawiły się dwa nowe rodzaje zajęć. Czym różnią się od dotychczas oferowanych?

 Jak po kilkunastu miesiącach oferowania szkoleń elektrycznych przez TIM SA i partnerów z branży można ocenić zainteresowanie rynku tymi propozycjami? Czy była to trafna decyzja?

Coraz częściej zdarza się, że rejestracja na dane szkolenie jest zamykana z powodu braku wolnych miejsc. Czy będzie to skutkować zwiększeniem liczebności grup lub liczby dostępnych terminów?

 

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.