Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Konferencyjne koty za płoty!

  • dodano 2013-04-02
Konferencyjne koty za płoty!

Obok szkoleń i warsztatów – czas na konferencję! Właśnie taką formę wybrała TIM SA do przekazania wiedzy nt. przekaźników programowalnych w życiu codziennym. Konferencja została zorganizowana 11 marca w Olsztynie przy współpracy z tamtejszym oddziałem SEP oraz firmą EatonKolejne bezpłatne konferencje już w maju podczas poznańskich targów EXPOPOWER.

Wszyscy zainteresowani przekonali się, że ze stosowaniem sterowników programowalnych wiążą się nie tylko wygoda i wiele możliwości sterowania, lecz także ostatecznie znaczne oszczędności. Powyższe zalety zostały przedstawione z punktu widzenia zarówno instalatora, jak i inwestora.

Uczestnictwo w konferencji zostało udokumentowane imiennymi certyfikatami dla uczestników oraz poniższą fotorelacją. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Na kolejne bezpłatne konferencje zapraszamy już 14-16 maja do Poznania – odbędą się podczas targów EXPOPOWER. Możliwość rejestracji dostępna jeszcze w tym tygodniu!

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.