Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Komfort bezprzewodowego sterowania

  • dodano 2012-03-05
Komfort bezprzewodowego sterowania

O tym, że „inteligentna instalacja” nie musi oznaczać czegoś bardzo skomplikowanego, wymagającego kilkudziesięciu godzin nauki, przekonali się w Bydgoszczy i Siechnicach uczestnicy szkolenia „xComfort – bezprzewodowy system sterowania”. Ten system firmy Eaton Electric, oprócz posiadania rozbudowanych możliwości i wszelkich zalet charakterystycznych dla inteligentnych instalacji, cechuje się bowiem również łatwością montażu oraz programowania.

Wiedzy, jaką zdobyli uczestnicy szkolenia, pozwoli im na samodzielny dobór elementów systemu w sposób umożliwiający spełnienie wymagań klienta. Uczestnicy warsztatów poznali poprawną konfigurację systemu, a także dowiedzieli się, jak stworzyć wizualizację do zarządzania domem w programie xVision.

Filmy ze szkolenia

 

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.