Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Jak i gdzie zaoszczędzić energię elektryczną?

  • dodano 2011-11-27
Jak i gdzie zaoszczędzić energię elektryczną?

Na te pytania odpowiedź poznali uczestnicy szkolenia "Sposoby oszczędzania energii elektrycznej", przygotowanego przez TIM SA, Osram oraz Schneider Electric. Podczas warsztatów, które odbyły się 3 października 2011 r. we Włocławku, dowiedzieli się także, jak wybrać najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie i w jaki sposób dokonywać obliczeń (poznali podstawy audytu energetycznego oświetlenia oraz przypomnieli sobie podstawy techniki świetlnej).

Szkolenie elektryczne poprowadzili eksperci z branży elektrotechnicznej: dr inż. Andrzej Wiśniewski –Politechnika Warszawska, Instytut Elektroenergetyki w Osram, specjalista ds. technicznych; Marcin Barański (Osram), mgr inż. Artur Kucharski – inżynier ds. szkoleń w Instytucie Szkoleniowym Schneider Electric.

Filmy ze szkoleń

 

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.