Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Inteligentnie zbudowani wiedzą o inteligentnym budynku

  • dodano 2013-01-09
Inteligentnie zbudowani wiedzą o inteligentnym budynku

Nie słabnie zainteresowanie warsztatami na temat systemu inteligentnego budynku F&Home.

Przyjmujemy zapisy na nowe terminy iprezentujemy zdjęcia z zajęć, które odbyły się jesienią w Pruszczu Gdańskim i Bydgoszczy.

Warsztaty certyfikujące „System inteligentnego budynku”, a tym samym system inteligentnego budynku F&Home polskiego producenta – firmy F&F - cieszą się nieustającą popularnością, co potwierdza wysoka frekwencja na kolejnych edycjach zajęć z tego tematu. Status autoryzowanego instalatora F&Home pozwala elektroinstalatorowi zarabiać nie tylko na montażu systemu, ale i na serwisowaniu tych instalacji.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z warsztatów „System inteligentnego budynku”, które odbyły się 24 i 25 września 2012 r. w Pruszczu Gdańskim oraz 22 i 23 listopada 2012 r. w Bydgoszczy. Tam też odbędą się kolejne edycje tego szkolenia, podobnie jak w Siechnicach k. Wrocławia, Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Zachęcamy do rejestracji.

Galeria

Zobacz również
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.