Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

I elektroinstalator może pomylić się tylko raz

  • dodano 2012-09-11
I elektroinstalator może pomylić się tylko raz

Za nami kolejne szkolenie ściśle dostosowanego do potrzeb grupy, która zgłosiła się do TIM SA. 8 września w Starachowicach przedstawiciele firm Bosch iDelta Plus omówili temat sposobów bezpiecznej pracy z elektronarzędziami oraz właściwego stosowania środków ochrony indywidualnej.

Pamiętaj, Twój problem – nasza głowa! Potrzebujesz wiedzy na jakiś temat? Nie wiesz, jak rozwiązać trapiące Cię problemy techniczne? Wyślij do nas maila. Postaramy się pomóc i przygotować szkolenie o tematyce dostosowanej do Twoich potrzeb!

Praca elektroinstalatora przypomina pracę sapera – pierwszy błąd może być jednocześnie ostatnim. Dlatego warto wzbogacać swoją wiedzę także w sobotę, jak zrobiła to grupa, która wzięła udział w szkoleniu w Starachowicach.

Specjaliści z firmy Bosch pokazali nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny elektronarzędzi, ale i zaprezentowali, jak bezpiecznie się nim posługiwać. Z kolei przedstawiciele Delty Plus omówili aktualne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, a następnie zaprezentowali środki ochrony indywidualnej zabezpieczające przy konkretnymi ryzykami (np. upadkiem z wysokości) lub chroniące określone części ciała. Zdjęcia ze szkolenia w galerii poniżej.

Pamiętaj: Potrzebujesz wiedzy na jakiś temat? Nie wiesz, jak rozwiązać trapiące Cię problemy techniczne?Wyślij do nas maila i opisz, z czym się borykasz. Postaramy się pomóc i przygotować szkolenie o tematyce dostosowanej do Twoich potrzeb!

Wyślij maila na adres szkolenia.techniczne@tim.pl, w temacie wiadomości wpisując „Twój problem – nasza głowa”.

W treści maila proszę zawrzeć poniższe informacje:

  • Opis problemu
  • Ewentualne podejmowane już próby jego rozwiązania
  • Kontakt do osoby zgłaszającej problem (numer telefonu, adres e-mail)
  • Liczba osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu
  • Ile czasu powinno trwać, preferowana godzina jego rozpoczęcia
  • Maksymalna odległość, jaka umożliwi grupie udział w szkoleniu
  • Akceptowalny koszt udziału 1 osoby w szkoleniu

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.