Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Fotorelacja z pierwszego szkolenia z oświetlenia [FOTO]

  • dodano 2014-09-15
Fotorelacja z pierwszego szkolenia z oświetlenia [FOTO]

5 września 2014 r. w Centrum Zastosowań Światła firmy Philips w Pile charyzmatyczny prowadzący, Paweł Morawski, wprowadził grupę uczestników w niesamowity świat oświetlenia.

Nie tylko przypomniał podstawowe pojęcia z tej dziedziny, lecz również zwrócił uwagę słuchaczy na najważniejsze aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze świetlówek, LED-ów i źródeł metahalogenkowych.

Jakie karygodne błędy można znaleźć w opisach na opakowaniach? Co się dzieje ze strumieniem świetlnym po przekroczeniu deklarowanego przez producenta czasu życia danego źródła światła? Jakie światło jest najbardziej energetyczne, a jakie wprowadza w nastrój relaksu? 

Prowadzący omówił i zaprezentował również przyszłość oświetlenia. Światowe rynki są aktualnie podbijane przez OLED-y, czyli LED-y organiczne. Technologia ta wciąż się rozwija, a już mówi się o kolejnej innowacji - krzemie amorficznym.

Uczestnicy zostali również oprowadzeni po pomieszczeniach stworzonych na wzór różnych obszarów użytkowych. Sklepy z różnorakim asortymentem, gabinet, sypialnia, salka konferencyjna, a nawet uliczka z zabytkowymi kamieniczkami - to właśnie na ich przykładzie zostały zaprezentowane liczne możliwości zastosowań światła.  

Obejrzyj fotorelację!

Zobacz również


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.