Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Efektywnie przeszkoleni w kierunku oszczędności

  • dodano 2012-02-14
Efektywnie przeszkoleni w kierunku oszczędności

Wiedzieć, jak instalować i projektować instalacje elektryczne oraz osprzęt elektroinstalacyjny, by koszty zużycia energii elektrycznej były jak najmniejsze, to nie wszystko. Do takich rozwiązań trzeba jeszcze umieć przekonać inwestora.

Obu tych rzeczy mogli nauczyć się uczestnicy szkolenia elektrycznego „Efektywność energetyczna instalacji elektrycznej w budynkach domowych i komercyjnych (EED)”, zorganizowanego we Włocławku przez TIM SA i Instytut Energetyczny Schneider Electric.

Szkolenie poprowadził Artur Kucharski – inżynier ds. szkoleń w Instytucie Szkoleniowym Schneider Electric Polska. Program objął informacje dotyczące norm i wytycznych w zakresie zarządzania energią, sterowania HVAC oraz wykorzystania energii odnawialnej, a zajęcia w 1/3 składały się z ćwiczeń praktycznych.

Filmy ze szkolenia

 

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.