Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Do Bydgoszczy zjechali amatorzy muf i głowic

  • dodano 2012-10-10
Do Bydgoszczy zjechali amatorzy muf i głowic

Niektórzy pokonali ponad 400 km, jadąc aż z Górnego Śląska! Wszystko po to, by dzielnie stawić czoło mufom i głowicom oraz zostać autoryzowanym instalatorem Cellpack

Katowice, Koszęcin, Świętochłowice – między innymi z tych miast w województwie śląskim przyjechali 26 września 2012 r. do Bydgoszczy uczestnicy szkolenia  „Praktyczny montaż muf i głowic NN i SN”. Silna była także reprezentacja nadmorska (powiat kołobrzeski).

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymał imienny certyfikat potwierdzający uprawnienia do instalacji osprzętu Cellpack, honorowany przez zakłady energetyczne. Trafi także na ogólnodostępną listę autoryzowanych instalatorów Cellpack, co daje możliwość dotarcia do nowych klientów. Organizatorami szkolenia byli TIM SA i Cellpack.

Galeria

 

Zobacz również

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.