Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Bezpłatne warsztaty w szkołach i na uczelniach tylko z TIM!

  • dodano 2014-10-06
Bezpłatne warsztaty w szkołach i na uczelniach tylko z TIM!

TIM SA odwiedził we wrześniu dwie szkoły o profilu elektrycznym - w Poznaniu i Garwolinie - gdzie zostały przeprowadzone bezpłatnie dwa dwudniowe szkolenia z systemu inteligentnego budynku. 

Pierwszego dnia prowadzący wprowadził uczniów w temat inteligentnych instalacji elektrycznych, opowiadał o możliwościach systemu, sposobach sprzedaży pod kątem dopasowania funkcji do potrzeb klienta oraz możliwości samej inwestycji.

W drugim dniu po zajęciach warsztatowych wybrani uczniowie otrzymali uprawnienia do instalowania, sprzedaży i serwisowania systemu inteligentnego budynku F&Home polskiego producenta - firmy F&F. 

Jesteś związany z którąś ze szkół lub uczelni o profilu elektrycznym ? Chciałbyś, abyśmy również w Twojej szkole lub na uczelni przeprowadzili podobne szkolenie? Zadzwoń lub napisz - porozmawiamy na ten temat.

tel.: 697-400-551
e-mail: szkolenia.techniczne@tim.pl  

Zobacz również


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.