Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Relacje ze szkoleń

Bezpłatne konferencje TIM SA przyciągnęły żądnych wiedzy [FOTO, WIDEO]

  • dodano 2013-05-21
Bezpłatne konferencje TIM SA przyciągnęły żądnych wiedzy [FOTO, WIDEO]

Od 14 do 16 maja podczas poznańskich targów EXPOPOWER odbyło się sześć bezpłatnych szkoleń w formie konferencji, zorganizowanych przez TIM SA i partnerów z branży elektrotechnicznej. W zajęciach wzięło łącznie udział ok. 250 osób. Prezentujemy relację filmową i galerię zdjęć.

Każdego dnia targów temat konferencji był inny. Zajęcia poświęcone były inteligentnemu budynkowisilnikom w przemyśle oraz efektywności energetycznej. Szczególnie frekwencja na tych pierwszych przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów – TIM SA oraz Intelyo i Philips. Nie dla wszystkich zainteresowanych wystarczyło miejsc siedzących…

Konferencje poświęcone silnikom w przemyśle oraz efektywności energetycznej zaowocowały tak wieloma pytaniami od uczestników, że indywidualne konsultacje z prowadzącymi potrwały znacznie dłużej niż planowano.

 

 

Galeria

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.