Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Partnerzy

Kontakt-Simon

  • dodano 2013-08-09
Kontakt-Simon

Kontakt-Simon SA to ponad 90 lat doświadczeń. Szeroka gama produktów własnych, nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały zyskały uznanie na rynku krajowym i za granicą. Proponowane przez nas rozwiązania zastosowano w wielu domach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Rozbudowana oferta wysokiej jakości produktów – zarówno tradycyjnego osprzętu elektroinstalacyjnego, jak i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w nowoczesnych instalacjach – cieszy się uznaniem klientów w Polsce oraz za granicą, m.in. w Holandii, Niemczech, Austrii, Rosji, na Litwie, Ukrainie, Węgrzech, w krajach arabskich oraz w Indonezji.

Nasze wieloletnie doświadczenie daje pewność wysokiej jakości produktów. Jednocześnie nieustannie rozbudowujemy asortyment doskonalamy procesy produkcyjne i metody zarządzania, a także inwestujemy w badania i szkolenia.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.