Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Partnerzy

Elko-Bis

  • dodano 2013-08-09
Elko-Bis

Firma ELKO-BIS istnieje od 1998r. Nieustannie rozwijając się umacnia pozycję lidera w zakresie produkcji systemów odgromowych i zdobywa zaufanie nowych Klientów.

Obecnie osprzęt firmy obecny jest w najlepszych hurtowniach elektrotechnicznych w kraju i za granicą. W ofercie firmy znajduje się ponad tysiąc elementów, m.in.: złącza i uchwyty, maszty i iglice, uziomy szpilowe, drut, bednarka, linka aldrey, uchwyty betonowe na dachy płaskie, skrzynki na złącza kontrolne itp. oraz szereg niezbędnych akcesoriów, jak prościarka, wazelina techniczna, taśma denso.

Wsłuchując się w potrzeby projektantów, handlowców i wykonawców, narzucamy wysokie standardy jakości produktów i obsługi.

Gwarantujemy szybką realizację zamówień, ergonomiczne opakowania i bezpłatne doradztwo techniczne.

 
 Uchwyty do prowadzenia drutu odgromowego Odgromowy uziom wbijany 41.1 + 42-1 Betonowe uchwyty do drutu odgromowego

Posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2008, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, świadectwo bezpieczeństwa ZNAK B, badania odporności wiatrowej masztów.

 
Odgromowe skrzynki kontrolne Uziom wbijany terra-grom  Odgromowe uchwyty miedziane
 
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.