Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Partnerzy

Eaton Electric

  • dodano 2013-08-09
Eaton Electric

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001.

Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynierskim, zdobytemu doświadczeniu oraz bardzo bogatej ofercie produktów i silnej marce, Eaton Electric utrzymuje czołową pozycję na rynku jako znany producent w branży elektrotechnicznej.

Spółka zatrudnia ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Eaton Electric jest ogólnopolską firmą, oferującą swoje produkty i usługi klientom w kraju, jak i poza jego granicami.

Od początku działalności na polskim rynku firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dlatego powstały biura regionalne na terenie całego kraju, a przedstawiciele handlowi oferują swoją wiedzę o produktach i ich zastosowaniu. Ich celem jest przybliżenie polskiemu odbiorcy bogatej oferty Eaton Electric. Firma prowadzi sprawną obsługę handlową, działając w oparciu o sieć partnerów na terenie kraju.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.