Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Partnerzy

Dehn

Dehn

Hans Dehn, zafascynowany potęgą natury objawiającą się w wyładowaniach atmosferycznych, postanowił wyspecjalizować się w ochronie odgromowej. Od początku istnienia firmy, którą założył ponad 100 lat temu w Norymberdze, zajmował się montażem instalacji elektrycznych oraz systemów ochrony odgromowej. Dehn był człowiekiem kreatywnym, więc już na początku lat 20. XX wieku rozpoczął samodzielnie produkować komponenty systemów ochrony odgromowej i uziemienia.

Dehn był człowiekiem kreatywnym, więc już na początku lat 20. XX wieku rozpoczął samodzielnie produkować komponenty systemów ochrony odgromowej i uziemienia. Gdy urządzenia oraz systemy elektryczne i elektroniczne zaczęły stawać się coraz powszechniejsze, wkraczając w niemal każdą dziedzinę życia, okazało się, iż sama konwencjonalna ochrona odgromowa jest niewystarczająca, ponieważ chroni jedynie przed pożarem powstałym w wyniku uderzenia pioruna. Stało się oczywistym, że wewnętrzna ochrona odgromowa - znana jako ochrona przed przepięciami - jest niezbędna, by chronić cenny sprzęt elektryczny i elektroniczny. W wyniku szeroko zakrojonych prac badawczo-rozwojowych na początku lat 50. ubiegłego stulecia firma DEHN stworzyła pierwszy na świecie ogranicznik przepięć do instalacji zasilających niskiego napięcia.

Wkrótce potem asortyment został poszerzony o sprzęt bezpieczeństwa dla ochrony osób pracujących przy montażu i obsłudze instalacji elektrycznych. 


LEGRAND

LEGRAND

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Legrand. Oferta firmy zaspokaja potrzeby w zakresie dystrybucji energii oraz zabezpieczenia instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym, ogólnym i przemysłowym. W podstawowym zakresie liczy ponad 7200 produktów. Działalność Grupy Legrand w Polsce rozpoczęła się w roku 1996 od zainwestowania w fabrykę w Ząbkowicach Śląskich. Zakład ten specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia. Głównymi grupami wyrobów są: wyłączniki instalacyjne, rozłączniki, silnikowe. Oprócz wyrobów produkowanych w fabryce w Ząbkowicach Śląskich Legrand oferuje w Polsce również inne nowoczesne i innowacyjne produkty, takie jak: osprzęt elektroinstalacyjny (m.in. Sistena, Suno, Oteo, Mosaic), rozdzielnice, szafy i obudowy elektryczne (m.in. XL3, Nedbox, Ekinoxe, RWN), listwy i kanały kablowe do rozprowadzania instalacji elektrycznych (m.in. DLP).


Bitner

Bitner

Zakłady Kablowe BITNER to producent kabli i przewodów, opierający się na nowoczesnej technologii oraz solidnym i sprawdzonym zespole doświadczonych pracowników. Zakłady kładą bardzo duży nacisk na jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie procedur systemów jakości, ochronę środowiska oraz organizację pracy.

Procedury i wymagania określa wdrożony zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem, co potwierdzone jest uzyskanymi certyfikatami ISO 9001:2008, AQAP 2120:2003 i ISO 14001:2004 oraz wymaganymi certyfikatami i homologacjami na wyroby.


PXF Lighting

PXF Lighting

Firma PXF Lighting  jest producentem opraw i systemów oświetleniowych o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Specjalizuje się w zaawansowanych technicznie i konstrukcyjnie rozwiązaniach z zakresu techniki świetlnej. Strategia firmy oparta jest na ciągłych inwestycjach w nowe technologie i ma na celu otrzymanie produktu o najwyższej jakości: wydajnego, precyzyjnego i niezawodnego.

PXF Lighting, od powstania w 1994r., buduje systematycznie sieć dystrybutorów w Polsce i rynkach zagranicznych, opartą na bliskich, partnerskich relacjach.

PXF Lighting reprezentuje na rynku polskim znanych światowych producentów oświetlenia: PXF Lighting Illuminazione, Ivela, C-Luce, Castaldi Ing.

PXF Lighting jest członkiem Polskiego Związku Producentów Oświetlenia, europejskiej organizacji CELMA. Firma cieszy się uznaniem na rynku, czego dowodem są wyróżnienia: „Diamenty Forbesa 2010”, „Złoty Certyfikat Polish Produkt” w kategorii FIRMA ROKU 2010 i 2011 oraz „Gazele Biznesu”, certyfikat „Solidna firma”, „Przejrzysta firma”

Słowem kluczowym i nadrzędnym celem naszych działań jest jakość, o czym świadczy posiadany Certyfikat potwierdzający, że działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy EN ISO 9001:2000.

Działalność PXF Lighting, poza produkcją, obejmuje również prace projektowe i konsultacyjne w zakresie sterowania oświetleniem, automatyzacji obiektów.

 

 


Schneider Electric

Schneider Electric

Jeden z liderów na światowym rynku rozdziału energii elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, zapewnia całościowe rozwiązania łączące oprogramowanie, komunikację i usługi.

Firma plasuje się w rankingu światowych liderów w rozdziale średniego i niskiego napięcia oraz dystrybucji typu ULTRATERMINAL, zasilaniu awaryjnym, automatyce, zabezpieczeniu budynków, a także w sterowaniu przemysłowym i produkcji czujników maszyn seryjnych.


PCE

PCE

 

Firma jest jednym z największych światowych producentów osprzętu siłowego i rozdzielnic.

W ofercie znajduje się ok. 12 000 produktów. Są one przystosowane do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych, np. w tunelach, kopalniach, elektrowniach, na kolei czy w przemyśle ciężkim. Z powodzeniem stosowane są w aparaturze, maszynach, urządzeniach przemysłowych i wydobywczych, a także w pojazdach samochodowych.


Kontakt-Simon

Kontakt-Simon

Kontakt-Simon SA to ponad 90 lat doświadczeń. Szeroka gama produktów własnych, nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały zyskały uznanie na rynku krajowym i za granicą. Proponowane przez nas rozwiązania zastosowano w wielu domach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Rozbudowana oferta wysokiej jakości produktów – zarówno tradycyjnego osprzętu elektroinstalacyjnego, jak i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w nowoczesnych instalacjach – cieszy się uznaniem klientów w Polsce oraz za granicą, m.in. w Holandii, Niemczech, Austrii, Rosji, na Litwie, Ukrainie, Węgrzech, w krajach arabskich oraz w Indonezji.

Nasze wieloletnie doświadczenie daje pewność wysokiej jakości produktów. Jednocześnie nieustannie rozbudowujemy asortyment doskonalamy procesy produkcyjne i metody zarządzania, a także inwestujemy w badania i szkolenia.


Philips Lighting

Philips Lighting

Philips Lighting – sektor oświetlenia firmy Philips – zajmuje czołową pozycję w Polsce i na świecie w dostarczaniu rozwiązań oświetleniowych do biur, magazynów, zakładów produkcyjnych, szkół oraz szpitali, jak również galerii handlowych, sklepów, obiektów kulturalnych, hoteli. Dodatkowo Philips dostarcza oświetlenie zewnętrzne dla budynków, ulic, obiektów sportowych oraz upiększa miasta światłem.

Ważnym aspektem w zakresie oświetlenia jest redukcja zużycia energii, która przekłada się na ograniczanie szkodliwej emisji dwutlenku węgla. Philips zapewnia zaawansowane rozwiązania energooszczędne dla wszystkich segmentów oświetlenia: architektonicznego, biurowego, przemysłowego, a także sklepowego, hotelowego i drogowego.

Philips Lighting jest również liderem w opracowywaniu rozwiązań, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju technologii LED oraz OLED w oświetleniu. Naszym celem jest poszukiwanie rozwiązań energooszczędnych, bardziej wydajnych i zaprojektowanych w duchu zrównoważonego rozwoju. Naszą ambicją jest, by innowacje Philips znajdowały zastosowanie przy tworzeniu fascynujących iluminacji architektonicznych, w oświetleniu wnętrz oraz wszędzie tam, gdzie światło pomaga budować emocje i kreować odpowiedni nastrój.


Elko-Bis

Elko-Bis

Firma ELKO-BIS istnieje od 1998r. Nieustannie rozwijając się umacnia pozycję lidera w zakresie produkcji systemów odgromowych i zdobywa zaufanie nowych Klientów.

Obecnie osprzęt firmy obecny jest w najlepszych hurtowniach elektrotechnicznych w kraju i za granicą. W ofercie firmy znajduje się ponad tysiąc elementów, m.in.: złącza i uchwyty, maszty i iglice, uziomy szpilowe, drut, bednarka, linka aldrey, uchwyty betonowe na dachy płaskie, skrzynki na złącza kontrolne itp. oraz szereg niezbędnych akcesoriów, jak prościarka, wazelina techniczna, taśma denso.

Wsłuchując się w potrzeby projektantów, handlowców i wykonawców, narzucamy wysokie standardy jakości produktów i obsługi.

Gwarantujemy szybką realizację zamówień, ergonomiczne opakowania i bezpłatne doradztwo techniczne.

 
 Uchwyty do prowadzenia drutu odgromowego Odgromowy uziom wbijany 41.1 + 42-1 Betonowe uchwyty do drutu odgromowego

Posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2008, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, świadectwo bezpieczeństwa ZNAK B, badania odporności wiatrowej masztów.

 
Odgromowe skrzynki kontrolne Uziom wbijany terra-grom  Odgromowe uchwyty miedziane
 

Osram

Osram

Jest globalną firmą z główną siedzibą w niemieckim Monachium. Zatrudnia ponad 39 000 pracowników na całym świecie.

Firma OSRAM to jeden z dwóch największych producentów oświetleniowych na świecie. Posiada 46 fabryk w 17 krajach. OSRAM Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1991 roku.

Najwyższą sprzedaż firma realizuje poprzez oświetlenie ogólne. Jest również jednym ze światowych liderów dostawców żarówek samochodowych, diod LED do różnych pojazdów, a także elektronicznych układów zasilających (EUZ) do źródeł światła. Bardzo dynamicznie rośnie także sprzedaż diod elektroluminescencyjnych oraz w sektorze fotooptycznych źródeł światła.


OBO Bettermann

OBO Bettermann

Dokładnie wtedy, gdy myślimy, że osiągnęliśmy już wiele, nadszedł czas, aby wykonać kolejny krok. Elastyczność jest podstawą naszego działania od prawie 100 lat. W ten również sposób będziemy pracować w przyszłości. Na sukces naszego przedsiębiorstwa. Na Państwa sukces. Łączyć tradycję z wizją. To właśnie oznacza "think orange".

Rok 1911. Początek historii firmy: Franz Bettermann zakłada pierwszą fabrykę. Od tego momentu wspólnie z naszymi partnerami i klientami poczyniliśmy wiele kroków. Zaczynając od zakładu obróbki metali, firma OBO rozwinęła swoją ofertę o kompleksowe rozwiązania branży instalacji elektrotechnicznych. Dziś posiadamy ponad 30 spółek i fabryk. Mamy swoje przedstawicielstwa w ponad 50 krajach na całym świecie. Dysponujemy ofertą 30.000 produktów. 2000 naszych pracowników służy fachową pomocą i poradą techniczną. Od początku powstania prowadzenie firmy leży w rękach rodziny Bettermann. Poprzez integrację z markami Dahl i Ackermann trzecie i czwarte pokolenie rodziny Bettermann kontynuuje i tworzy historię sukcesu firmy OBO. Krok po kroku.

Oferta OBO:

 • VBS Systemy połączeń i zamocowań
OBO-VBS3OBO-VBS1OBO-VBS2
 • TBS Systemy ochrony przeciwprzepięciowej i odgromowej
OBO-TBS1OBO-TBS2OBO-TBS3
 • KTS Kablowe systemy nośne

OBO-KTS1OBO-KTS2OBO-KTS3

 • BSS Systemy ochrony przeciwpożarowej
OBO-BSS1OBO-BSS3OBO-BSS2
 • LFS Systemy prowadzenia przewodów
OBO-LFS3OBO-LFS1OBO-LFS2
 • UFS Systemy instalacji podpodłogowych
OBO-UFS1OBO-UFS2OBO-UFS3
 • EGS Systemy osprzętu elektroinstalacyjnego
OBO-EGS1OBO-EGS3OBO-EGS2

 OBO - siedziba


Awex

Awex

Firma świadczy integralne usługi związane z oświetleniem awaryjnym. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych modułów oraz opraw oświetlenia awaryjnego. Posiada szeroki asortyment opraw oświetleniowych oraz osprzętu elektrycznego.


Eaton Electric

Eaton Electric

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma cieszy się uznaniem wielu Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz posiada Certyfikat Systemu Zapewniania Jakości wg norm ISO 9001.

Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom inżynierskim, zdobytemu doświadczeniu oraz bardzo bogatej ofercie produktów i silnej marce, Eaton Electric utrzymuje czołową pozycję na rynku jako znany producent w branży elektrotechnicznej.

Spółka zatrudnia ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Eaton Electric jest ogólnopolską firmą, oferującą swoje produkty i usługi klientom w kraju, jak i poza jego granicami.

Od początku działalności na polskim rynku firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Dlatego powstały biura regionalne na terenie całego kraju, a przedstawiciele handlowi oferują swoją wiedzę o produktach i ich zastosowaniu. Ich celem jest przybliżenie polskiemu odbiorcy bogatej oferty Eaton Electric. Firma prowadzi sprawną obsługę handlową, działając w oparciu o sieć partnerów na terenie kraju.


Bosch

Bosch

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Z uwzględnieniem dystrybutorów, Bosch jest obecny w ok. 150 krajach na świecie.

Działalność Grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, systemów zabezpieczeń, elektronarzędzi Bosch, Skil, Dremel, Rotozip, CST/berger oraz urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, jak również sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja układów hamulcowych (w Mirkowie pod Wrocławiem), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50 proc.).


Ergom

Ergom

Firma powstała w 1989 r. W ofercie ERGOMU znajduje się ponad 18 000 produktów niezbędnych do prawidłowego montażu oraz eksploatacji przewodów i kabli, m.in. dławnice kablowe, końcówki kablowe, korytka kablowe, opaski kablowe, oznaczniki przewodów, narzędzia hydrauliczne, obudowy stalowe, praski, styczniki, taśmy kablowe, złącza przemysłowe, złączki i węże peschla.

Są to przede wszystkim wyroby produkowane przez ERGOM, ale także towary od kooperantów zagranicznych, m.in. z Niemiec, Włoch, Francji i Szwajcarii. Firma pracuje w systemie zapewnienia jakości ISO 9001.


Delta Plus

Delta Plus

Delta Plus Group to jeden z największych w Europie producentów środków ochrony indywidualnej. Firma rozpoczęła działalność we Francji i posiada blisko czterdziestoletnie doświadczenie w branży BHP.

Globalna oferta Delta Plus zapewnia pracownikowi ochronę od stóp do głów dzięki markom Panoply® i Venitex®, które łączą doskonałą jakość, komfort, wysokiej klasy rozwiązania techniczne, ergonomię i design.

W 1997 r. powstała Delta Plus Polska Sp. z o.o. Od 2006 r. siedzibą spółki jest Sosnowiec.


3M

3M

3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w sześciu sektorach produktowych: Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. 3M jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.


Lena Lighting

Lena Lighting

Jednym z filarów sukcesu Lena Lighting S.A.  jest wysoka jakość produkowanych opraw. Od 2005 roku firma pracuje w systemie ISO 9001:2000. Nasze oprawy spełniają wyśrubowane normy międzynarodowych certyfikatów, co skutkuje wysoką niezawodnością, długim cyklem życia oraz energooszczędnością. Układy elektroniczne zwiększają oszczędności w zużyciu energii, przy jednoczesnej poprawie jakości świecenia. Zastosowanie energooszczędnych świetlówek oraz diod LED jako źródeł światła daje wymierne korzyści ekonomiczne i ekologiczne.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

Oprawy rastrowe

Oprawy przemysłowe

Systemy opraw zwieszanych

Plafoniery techniczne

Oprawy typu downlight

Oprawy awaryjne

Naświetlacze

Oświetlenie akcentujące

Oświetlenie drogowe

Przenośne oświetlenie miejsca pracy

Przedłużacze

 

 


Sonel

Sonel

SONEL S.A. jest polskim producentem wysokiej jakości przyrządów pomiarowych dla elektroenergetyki i telekomunikacji. Firma istniała początkowo jako TIM Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, której jedynym udziałowcem była firma TIM SA (wówczas TIM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu). W czerwcu 1994 r. spółka uzyskała osobowość prawną, stając się niezależną firmą o nazwie Przedsiębiorstwo TIM Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy.

W 1998 r. nastąpiła zmiana nazwy oraz osobowości prawnej, w wyniku czego powstała firma SONEL S.A. W czerwcu 2008 r. spółka zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Produkowane przez SONEL mierniki służą do pomiaru m.in. rezystancji i impedancji pętli zwarcia, rezystancji izolacji, rezystancji uziemienia i rezystywności gruntu, zabezpieczeń różnicowoprądowych, prądów, napięć. SONEL produkuje także mierniki wielofunkcyjne, małych rezystancji, testery kolejności faz, lokalizatory tras przewodów i in.


Cellpack

Cellpack

Firma specjalizuje się w zastosowaniach technik izolowania, łączenia i zabezpieczania kabli w zakresie niskiego i średniego napięcia. Cellpack Electrical Products należy do Grupy Behr Bircher Cellpack, która rozwija, produkuje i dystrybuuje osprzęt kablowy w trzech technologiach: termokurczliwej, żywicznej i silikonowej (zimnokurczliwej – nasuwanej) do 36 kV.


F&F

F&F

Firma F & F powstała w 1992 roku na bazie spółki handlowo-usługowej działającej w branży elektronicznej.

Jej wcześniejsze doświadczenie marketingowe, jak i techniczne z zakresu elektroniki i elektrotechniki pozwoliło stworzyć firmę produkcyjną oferującą szeroką gamę elektronicznych urządzeń sterujących.
 

Pierwotnie ofertę firmy stanowiły głównie automaty zmierzchowe, automaty schodowe i czujniki zaniku fazy.

Strategia firmy opiera się na stałym poszerzaniu oferty i zajmowaniu atrakcyjnych nisz rynkowych.

Obecnie oferta F&F obejmuje swym zakresem wiele urządzeń dla potrzeb automatyki domowej i przemysłowej.

Współpraca działu badawczo-rozwojowego firmy ze środowiskiem naukowym oraz klientami końcowymi prowadzą do dynamicznego rozwoju oferty i pozwalają tworzyć urządzenia o coraz wyższym stopniu zaawansowania technologicznego, czego przykładem są sterowniki programowalne PLC MAX oraz system inteligentnego domuF&Home.

Obecnie F&F jest znaną w Polsce marką, a wyroby pod nią produkowane trafiają również na rynki Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Serbii, Niemiec, Grecji, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Chile i Stanów Zjednoczonych.

 

 


Lapp Kabel

Lapp Kabel

Firma Lapp Kabel jest jednym z głównych dostawców przewodów, kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W roku 1999 Zarząd firmy U.I. LAPP w Niemczech dostrzegł potrzebę dostosowania poziomu obsługi polskich klientów do standardów obowiązujących w firmie LAPP na całym świecie. W efekcie zapadła decyzja o utworzeniu w Polsce samodzielnej placówki ze 100% kapitałem firmy LAPP. W ten sposób w maju 2000 roku rozpoczęła działalność firma LAPP KABEL Sp. z o.o.


DEVI

DEVI

Firma DEVI została założona w Kopenhadze w roku 1942. Początkowo wytwarzała elementy grzejne przeznaczone dla instalacji przemysłowych. W latach 60. XX w. uruchomiła produkcję elektrycznych systemów grzejnych, w których źródłem ciepła były specjalne kable oporowe.

Dziś DEVI jest dużym przedsiębiorstwem z dominującym udziałem w rynku elektrycznych systemów grzejnych. Od 2003 roku DEVI jest członkiem grupy Danfoss – największej duńskiej organizacji przemysłowej skupiającej producentów urządzeń grzejnych, chłodniczych i systemów klimatyzacji.

W 2008 roku została otworzona pierwsza fabryka DEVI w Polsce – w Grodzisku Mazowieckim.


El-IT

El-IT

Elettronica Italiana – EL-IT – z siedzibą w Warszawie – już od 15 lat zajmuje się dystrybucją najlepszych włoskich marek sektora elektrycznego i oświetleniowego do największych grup zakupowych i hurtowni w całej Polsce. Zakres działalności firmy obejmuje coraz szersze obszary. Współpracujemy z developerami, pracowniami architektonicznymi, projektantami i kosztorysantami. Wspólnie tworzymy projekty, na bazie najnowocześniejszych rozwiązań, wdrażanych przez naszych dostawców. W kooperacji z naszymi klientami przystępujemy do przetargów, we współpracy z firmami wykonawczymi osiągamy coraz poważniejsze sukcesy, tworząc silny zespół, doświadczony we wszystkich elementach działania na naszym segmencie rynku.

Dostawcy

Wśród naszych głównych dostawców są między innymi firmy:

 • Gewiss
 • Cembre S.P.A.
 • 3F Filippi S.P.A
 • ElettroCanali
 • Raytech S.R.L.
 • SapiSelco S.R.L.
 • Quattrobi S.P.A
 • Lince Energy S.r.I
 • Grechi Illuminazione S.R.L.
 • Side S.P.A.
 • Duralamp S.P.A.
 • Conchiglia S.P.A.
 • Lombardo S.P.A.
 • TEC-MAR S.R.L.
 • Buzzi&Buzzi S.N.C.
   

OFERTA

Oświetlenie

Oświetlenie stanowi najważniejszą część oferty EL-IT. Potężne stany magazynowe, przeszkolona kadra oraz zespół projektantów, realizuje wiele różnorodnych zadań dotyczących oświetlenia. Pełne spektrum rozwiązań proponujemy dla wszystkich segmentów tego rynku.

We współpracy z naszymi partnerami z Włoch pomagamy zaprojektować i dostarczyć oświetlenie obiektów sportowych. Realizujemy wszelkiego rodzaju obiekty, począwszy od wielofunkcyjnych hal sportowych, poprzez tory żużlowe, pływalnie, sale gimnastyczne, korty tenisowe, boiska do golfa, lodowiska, stoki narciarskie, a skończywszy na pełnowymiarowych stadionach piłkarskich.

W naszej ofercie mamy również oświetlenie uliczne (firm Gewiss i Grechi). Podobnie jak przy obiektach sportowych – zaprojektujemy i dostarczymy produkty. Realizujemy drogi od gminnych przez powiatowe, wojewódzkie po międzynarodowe trasy szybkiego ruchu i autostrady.

W ofercie posiadamy oprawy do oświetlenia terenów otwartych takich jak: parkingi, lotniska, parki i inne.

 Pomagamy i doradzamy przy realizacjach iluminacji budynków (łącznie z systemami LED) pomników, obiektów sakralnych i zabytkowych.

Oferta nasza obejmuje również oświetlenie wnętrz oraz oświetlenie ewakuacyjne.

Oprawy firmy Grechi są dopuszczone przez PLK PKP SA.

W ofercie posiadamy oprawy w pełnym zakresie mocy, od 8W do 2000W. Do wyboru mamy pełną gamę układów optycznych pozwalających zrealizować najtrudniejsze zadania oświetleniowe.

Projektujemy zgodnie z normą PN-EN12193 oraz normami branżowymi z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w zakresie komputerowego wspomagania.

Elektroenergetyka

Kompleksowa obsługa zadań inwestycyjnych, oraz wymagań rynku dystrybucji jest zapewniona przez odpowiednio dobraną ofertę. Kable, aparatura modułowa oraz pozostały osprzęt jest oferowany w bardzo wysokiej jakości, przy cenach dostosowanych dla polskiego rynku.

Domotyka

Osprzęt firmy Gewiss stanowi zintegrowaną całość, zarówno pod względem design jak i zastosowań. Wysoka użyteczność techniczna nie stoi na przeszkodzie pięknemu wykończeniu przestrzeni.

Wszystkie produkty z naszej oferty są wytwarzane we Włoszech co gwarantuje wysoką jakość ich wykonania oraz ciekawy, estetyczny i oryginalny design.

PRZYSZŁOŚĆ

Przyszłość firmy EL-IT wyznaczają trzy kierunki

 • kooperacja
 • innowacyjność
 • operowanie korzyściami (których produkty są tylko częścią).
   

Działania:

 • stale poszukujemy odpowiednich firm wykonawczych, aby powierzyć im tematy i inwestycje.
 • poszerzamy grono naszych dostawców – staranie wybierając ich jakość, po to aby wesprzeć je i zwiększyć możliwości.
 • wypróbowane grono architektów i projektantów stanowi o naszej sile – naszym celem jest wyposażenie ich w doskonałe narzędzia i wiedzę.
   

Innowacyjność:

Każdego roku wprowadzamy na rynek kilka nowości technicznych, ze wszystkich stref naszego działania. Osiągnięcie sukcesu zależy w dużej mierze od umiejętności ich zastosowania. Zarabianie na nich stanowi już tylko kwestię czasu.

Operowanie korzyściami:

Staramy się przekonać naszych współpracowników do tego, aby we współpracy z nami kierowali się oceną korzyści, a nie tylko ceną produktów. Nasza oferta jest konstruowana w ten właśnie sposób. Patrzymy daleko w przyszłość, pilnie obserwując dzień dzisiejszy.

 


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.