Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

Kadra

Tadeusz Masłowski

Tadeusz Masłowski

Mgr inż. elektryk, absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej w zakresie elektroenergetyki i automatyki stosowanej oraz studiów podyplomowych z teorii i techniki ochrony przeciwporażeniowej. Posiada uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnych funkcji kierownika budowy i robót w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych oraz do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Członek Polskiego Komitetu Ochrony Odgromowej.

Od 1995 r. prowadzona działalność gospodarcza związana z wykonawstwem, projektowaniem i nadzorami sieci i instalacji elektrycznych. Najważniejsze realizacje to Arkady Wrocławskie, Sky Tower, Sąd Okręgowy Wrocław, obiekty naukowo-dydaktyczne Wydziału Farmacji Akademii Medycznej we Wrocławiu, projekt Funduszu Spójności – Poprawa jakości wody we Wrocławiu. Od 2012 r. inżynier produktu – projektant w firmie ELKO-BIS.

Autor wielu wdrożeń wspomagających projektowanie instalacji odgromowych: poradnika odgromowego, kalkulatorów, specyfikacji. Współtwórca programu Elko-BIS CAD do projektowania instalacji odgromowych.


X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.