Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

  • newsletter


    Zapisz się do naszego Informatora Szkoleniowego
    i bądź na bieżąco!

Aktualności

Zbierz grupę - przyjedziemy do Ciebie!

Zbierz grupę - przyjedziemy do Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem lub warsztatami, na które skończyły się terminy lub aktualne Ci nie odpowiadają - nic straconego! Zbierz minimum 10-osobową grupę, zaproponuj termin i lokalizację, a przyjedziemy do Ciebie.

Szkolenie (wyłącznie dla zorganizowanych grup UCZNIÓW I STUDENTÓW).

Instalacje fotowoltaiczne - dobór aparatury zabezpieczającej i akcesoriów

Instalacje fotowoltaiczne - dobór aparatury zabezpieczającej i akcesoriów

Samodzielnie wytwarzając energię, zyskujemy częściową niezależność energetyczną, a w niektórych przypadkach możemy nawet na tym zarabiać. Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych, można uzyskać dofinansowanie, dzięki któremu przedsięwzięcie staje się osiągalne również dla mikroinstalacji, czyli m.in. domów jednorodzinnych. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem e-szkolenia.

Instalacja odgromowa a Polska Norma

Instalacja odgromowa a Polska Norma

Według dwóch rozporządzeń Ministra Infrastruktury instalacja odgromowa powinna zostać wykonana zgodnie z Polską Normą PN-EN 62305, która składa się z czterech części określających obliczanie, projektowanie, wykonanie, odbiór i eksploatację instalacji odgromowej zewnętrznej i wewnętrznej.

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.