Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych

  • dodano 2013-08-30
Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych

Obszarem tematycznym niniejszego e-szkolenia są Norma IEC61439, obudowy uniwersalne, aparatura łączeniowa, rozdzielnice, rozdzielnice niskiego napięcia. Przejdź do opisu e-szkolenia, aby dowiedzieć się więcej.

button.jpg

E-szkolenie opisuje podstawowe badania rozdzielnic niskiego napięcia wykonywane według normy IEC61439. Pozwala to zrozumieć aspekty związanie z poprawnym działaniem rozdzielnic oraz bezpieczeństwem pracy ich obsługi. Przytoczone są również inne normy mające związek z aparaturą łączeniową i obudowami uniwersalnymi.
 
Efekty kształcenia:
Absolwent tego e-szkolenia powinien wiedzieć, gdzie szukać wytycznych odnośnie do właściwej budowy i eksploatacji rozdzielnic niskiego napięcia.
 
Jesteś zainteresowany pozostałymi e-szkoleniami związanymi z produktami i systemami firmy Schneider Electric opartymi o wiodące na świecie technologie? Kliknij w poniższy klawisz!
 
button.jpg

Sprawdź, jak uruchomić e-szkolenie "Zagadnienia normatywne w rozdzielnicach elektrycznych" na przykładzie e-szkolenia z instalacji odgromowych:

Kup E-szkolenie

E-szkolenie0,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

25 MAJ 2025 uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.