Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

PREZENTACJA System okablowania strukturalnego Legrand LCS2

  • dodano 2013-08-30
PREZENTACJA System okablowania strukturalnego Legrand LCS2

Interesuje Cię temat okablowania strukturalnego? Zapoznaj się z systemem LCS2 firmy Legrand, który wprowadza wiele ciekawych innowacji. System LCS2 jest ponadto spójny pod względem technicznym i estetycznym z innymi produktami firmy Legrand.

W prezentacji został omówiony innowacyjny system okablowania strukturalnego Legrand LCS2, którego innowacyjność kryje się m.in. w nowoczesnym, beznarzędziowym złączu LCS2. Zostały omówione również nowe panele krosowe, kable transmisyjne i krosowe oraz rozwiązania światłowodowe. Zaprezentowane zostały także szafy stojące i wiszące wraz z akcesoriami, innowacyjne gniazda abonenckie oraz gniazdo RJ45 z blokadą. Prezentacja kończy się krótkim quizem sprawdzającym wiedzę na temat przedstawionego systemu.

Kup E-szkolenie

Brak dostępnych terminów.

Zapisz się na nasz Informator Szkoleniowy, a poinformujemy Cię o nowych terminach, jak tylko się pojawią.

Moduły

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.