Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

PREZENTACJA Ekonomiczna linia osprzętu Niloe

  • dodano 2013-08-30
PREZENTACJA Ekonomiczna linia osprzętu Niloe

Jeśli interesuje Cię temat osprzętu użytkowego, znajdziesz tu coś dla siebie - prezentację ekonomicznego osprzętu z serii Niloe firmy Legrand, który powstał z myślą o ochronie środowiska naturalnego, zgodnie z normą zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Prezentacja wskazuje, kiedy warto zdecydować się na osprzęt Niloe, przedstawia jego unikalne właściwości użytkowe oraz informuje, gdzie można znaleźć dodatkowe źródła informacji o linii Niloe eco. W prezentacji zostało omówionych sześć niepodważalnych powodów, dla których warto stosować tę serię osprzętu, popartych ciekawymi filmami. 

E-szkolenie staje się aktywne od chwili zaksięgowania wpłaty przez TIM SA. W przypadku skorzystania z opcji przelewu internetowego Przelewy24 e-szkolenie staje się aktywne zazwyczaj po ok. kilku minutach. W przypadku przelewu tradycyjnego - do kilku dni.

Z e-szkolenia można korzystać przez miesiąc lub do zdania testu końcowego, czyli uzyskania minimum 75% poprawnych odpowiedzi. Jeśli nie zdasz testu lub w ogóle nie podejmiesz się rozwiązania go, przez miesiąc (od uzyskania dostępu) będziesz mógł korzystać z e-szkolenia - wracać do wybranych lekcji i slajdów dowolną ilość razy. 

W przypadku e-szkoleń nieodpłatnych, TIM S.A. zastrzega sobie prawo zdeaktywowania danego e-szkolenia w każdym czasie, przed upływem miesiąca od dnia jego aktywacji.

Kup E-szkolenie

Brak dostępnych terminów.

Zapisz się na nasz Informator Szkoleniowy, a poinformujemy Cię o nowych terminach, jak tylko się pojawią.

Moduły

X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.