Szkolenia elektryczne

wiedza dla podniesienia jakości Twojego biznesu

Twój koszyk jest pusty

E-szkolenia

Oświetlenie zewnętrzne - uliczne, parkowe oraz projektory

Oświetlenie zewnętrzne - uliczne, parkowe oraz projektory

E-szkolenie w interesujący sposób omawia zagadnienie oświetlenia ulicznego, parkowego i projektorów. Jego scenariusz został oparty na ciekawie prowadzonej rozmowie między klientem, a sprzedawcą - ekspertem w dziedzinie oświetlenia.

E-szkolenie omawia ok. 20 produktów - ich parametry techniczne, zastosowanie oraz sposoby doboru typów źródeł światła. Podczas e-szkolenia są przypominane również podstawowe zagadnienia teoretyczne dotyczące techniki świetlnej. 

  1. Do szkolenia będzie niezbędny komputer, wyposażony w głośniki lub słuchawki (sporo informacji przekazuje lektor).
  2. Szkolenie składa się z 38 slajdów i zakończone jest testem
  3. Test składa się z 15 pytań, na ukończenie których jest ograniczony czas 30 minut. Jeśli nie uda się wypełnić testu należy test uruchomić od nowa.
  4. Aby pomyślnie ukończyć szkolenie i dostać certyfikat należy w teście końcowym uzyskać wynik powyżej 70%
  5. Certyfikat jest w wersji elektronicznej, Można pobrać go z swojego profilu.
W razie pytań prosimy o kontakt

 

Po ukończeniu szkolenia zostaniesz poproszony o wypełnienie testu sprawdzającego. Osoby które uzyskają wynik powyżej 70% otrzymają certyfikat. 

certyfika_oswietlenie_zewnetrzne_ramka.jpg

E-szkolenie staje się aktywne od chwili zaksięgowania wpłaty przez TIM SA. W przypadku skorzystania z opcji przelewu internetowego Przelewy24 e-szkolenie staje się aktywne zazwyczaj po ok. kilku minutach. W przypadku przelewu tradycyjnego - do kilku dni.

Z e-szkolenia można korzystać przez miesiąc lub do zdania testu końcowego, czyli uzyskania minimum 75% poprawnych odpowiedzi. Jeśli nie zdasz testu lub w ogóle nie podejmiesz się rozwiązania go, przez miesiąc (od uzyskania dostępu) będziesz mógł korzystać z e-szkolenia - wracać do wybranych lekcji i slajdów dowolną ilość razy. 

W przypadku e-szkoleń nieodpłatnych, TIM S.A. zastrzega sobie prawo zdeaktywowania danego e-szkolenia w każdym czasie, przed upływem miesiąca od dnia jego aktywacji.

Kup E-szkolenie

E-szkolenie0,00 zł brutto  Zapisz się »

Moduły

Oświetlenie uliczne - Lekcja uruchom »
Oświetlenie uliczne - Test wiedzy uruchom »
X
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.